Юристи для стартапу

Стартапами (від англ. "startup" - запуск) називають щойно створені компанії, які будують свій бізнес на інноваційних, новаторських ідеях та/або технологіях. Такі компанії часто ще офіційно не зареєстровані, не вийшли на ринок або тільки планують на нього виходити.

Успішність стартапу визначається не лише інноваційністю ідей та якістю їх реалізації, але і врахуванням усіх ризиків і підводних каменів, що можуть виникнути на етапі запуску і реалізації нового бізнесу. Грамотне документальне оформлення процесу є запорукою впевненості у тому, що Ваш бізнес не принесе Вам прикрих несподіванок, а якщо й принесе - їх можна буде усунути без надвитрат. У таких випадках без допомоги юристів не обійтися.

Юридичні послуги в сфері реєстрації та абонентського обслуговування бізнесу цілком підходять тільки тим підприємцям, які вже знають формальну складову бізнесу, не раз з нею стикалися, можуть самі визначити свої потреби та мають необхідність у висококваліфікованих виконавцях. Стартапи ж почасти припускають невисокий рівень правової обізнаності їх засновників. У Вас є ідея, яка, можливо, зробить революцію у Вашій галузі та принесе Вам щедрі дивіденди, але що стосується її реалізації в законному руслі - не варто нехтувати порадами професіоналів. Ми допоможемо Вам подолати Ваші страхи перед складністю ведення господарської діяльності, відповімо на всі Ваші запитання, дамо необхідні поради та рекомендації.

Девіз Molodid & Partners, Law firm: "You make bussiness, we cut problems". Бізнес, у якому делегування не працює належним чином з самого початку, приречений розвиватися довго і не завжди правильно. Довірте нашій юридичній фірмі свої проблеми і формальності і займіться безпосередньо бізнесом!

Наша компанія з радістю допоможе Вам:

  1. розробити формальну схему роботи бізнесу;
  2. обрати оптимальні організаційно-правову форму та систему оподаткування;
  3. здійснити всі необхідні реєстраційні дії "під ключ", виготовити печатку;
  4. підготувати все необхідне для отримання можливості приймати платежі;
  5. виписати систему договорів з клієнтами, партнерами та іншими контрагентами;
  6. розробити проекти всіх необхідних внутрішніх документів підприємства, які зроблять Вашу роботу і роботу Ваших співробітників комфортною, а перевірки з боку контролюючих і правоохоронних органів - простою формальністю
  7. зробити Вашу ідею реальним підприємством.
Для замовлення послуги "Юристи для стартапу" заповніть форму зворотного зв'язку, розташовану нижче. Опишіть суть Вашого проекту і допомоги, яку ви прагнете отримати з нашого боку. Вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом, призначимо зустріч або обговоримо проблему засобами e-mail. Для прискорення прийому і первинного аналізу замовлення Ви можете підтвердити його подачу в телефонному режимі, повідомивши про нього за номерами, вказаними на сайті.

Адреса:

Київ, вул. Михайлівська 21

vlad.molodid@gmail.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

vlad.molodid@gmail.com