Нам довіряють

Юридичній фірмі "Молодід і Партнери" (molodid.com) вже довіряють:

Embargo shop - чоловічий тютюновий магазин з широким асортиментом тютюну, кальянів, курильних трубок, сигар та аксесуарів до них. Незмінний майданчик багатьох подарунків, приємних чоловічому поглядові і смаку.

Greensad - популярний садовий центр з європейськими стандартами роботи і лояльною ціновою політикою на рослини та супутні товари, послуги ландшафтного дизайну. Один з лідерів ринку продажу рослин в Україні, котрий щоденно дарує світу кисень і красу.

Happy Socks - офіційний магазин продукції Happy Socks в Україні.

KISSF - Kyiv Inetrnational Short Film Festival (Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів).

Repka.ua - надійний інтернет-магазин споживацької електроніки.

Site-Express - платформа готових сайтів для бізнесу. Створити свій сайт з використанням їх продуктів та рішень Ви зможете легко, просто, швидко і недорого. А ще у них класний хостінг.

Vismar Aqua - аквакультура для всіх.

Автошкола "АГАТ" - мережа автошкіл в Києві з досвідченими та титулованими інструкторами.

Агрофірма "Ставиське" - суб'єкт української аграрної промисловості, надійний постачальник якісної продукції агросектору Чернігівської області.

АУРІ - Асоціація "Українська Рослинна Індустрія", асоціація що об'єднує відомі садові центри та інших активних гравців ринку декоративних, плодових рослин та супутіх товарів.

АПЗОУ - Асоціація Приватних Закладів Освіти України.

Дім Сад Город плюс - інтернет-магазин товарів для саду, городу та кімнатних рослин.

Зорян Кісь - громадський активіст, правозахисник, учасник багатьох громадських організацій, активіст боротьби за права ЛГБТ-спільноти в Україні.

Наталіс - садовий центр і розплідник декоративних рослин. №1 у виробництві декоративних кущів в Україні.

Світлана Бердник-Мальована - українська художниця, учасниця багатьох виставок сучасного мистецтва в Україні та Сполучених Штатах Америки.

Святошинська гімназія - приватний загальноосвітній навчальний заклад. Святошинська гімназія - більше, ніж просто якісна освіта.


Адреса:

Київ, вул. Михайлівська 21

vlad.molodid@gmail.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

vlad.molodid@gmail.com