Нам довіряють

Нам довіряють:

Embargo shop - чоловічий тютюновий магазин з широким асортиментом тютюну, кальянів, курильних трубок, сигар та аксесуарів до них. Незмінний майданчик багатьох чоловічих подарунків та інших речей, приємних чоловічому поглядові і смаку.

Greensad - популярний садовий центр з європейськими стандартами роботи і лояльною ціновою політикою на рослини та супутні товари, послуги ландшафтного дизайну. Один з лідерів ринку продажу рослин в Україні, котрий щоденно дарує світу кисень і красу.

Repka.ua - надійний інтернет-магазин споживацької електроніки.

Site-Express - платформа готових сайтів для бізнесу. Створити свій сайт з використанням їх продуктів та рішень Ви зможете легко, просто, швидко і недорого. А ще у них класний хостінг.

Агрофірма "Ставиське" - суб'єкт української аграрної промисловості, надійний постачальник якісної продукції агросектору Чернігівської області.

Дім Сад Город плюс - інтернет-магазин товарів для саду, городу та кімнатних рослин.

ЕВРАЗ Груп - один з активних гравців світового ринку добувної промисловості, торгівлі металами, продуктами хімічної промисловості, машинами й устаткованням.

Зорян Кісь - громадський активіст, правозахисник, координатор українського офісу міжнародної громадської організації Freedom House, учасник багатьох громадських організацій, активіст боротьби за права ЛГБТ-спільноти в Україні.

Лірник Сашко - популярний казкар, сценарист, телеведучий, блогер, автор телепрограм, заслужений працівник культури України, постійний учасник, організатор та ідейний натхненник великої кількості етнічних фестивалів в Україні та за її межами.

Наталіс - садовий центр і розплідник декоративних рослин. Номер 1 по виробництву декоративних кущів в Україні.

Світлана Бердник-Мальована - українська художниця з надзвичайно широким творчим діапазоном, учасниця багатьох виставок сучасного мистецтва в Україні та Сполучених Штатах Америки.

Святошинська гімназія - приватний загальноосвітній навчальний заклад. Більше, ніж просто якісна освіта.

Сергій Щелкунов - громадський активіст, небайдужий киянин, один з засновників Громадської організації "Врятуй Жовтень".


Адреса:

Київ, вул. Стуса 35-37, офіс 400

chief.mplawyers@molodid.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

+38 (099) 26 62 567