Реєстрація ГО (громадських організацій)

 ›   ›  Реєстрація ГО (громадських організацій)

Реєстрація громадськоъ органнізації (ГО) - одна з найпопулярніших послуг Юридичної фірми "Молодід і Партнери". Користуючись нашими послугами в даній сфері, можете бути впевнені у відсутності неприємних несподіванок з боку контролюючих, правоохоронних, судових органів, контрагентів, як на етапі створення організації, так і в її подальшій діяльності.

Громадське об'єднання - добровільне об'єднання фізичних осіб та/або юридичних осіб приватного права для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.

Громадські об'єднання в Україні функціонують у формі громадських організацій та громадських спілок. При цьому громадська організація - найпопулярніша в Україні форма ведення громадської діяльності. Громадські рухи, гуртки, клуби за інтересами та ін. в Україні давно опанували громадську організацію, як найзручнішу організаційно-правову форму ведення громадської діяльності з метою досягнення власних цілей.

З огляду на різноманіття потреб замовників, Комерційна пропозиція нашої фірми в межах послуги "Реєстрація громадської організації (ГО)" представлена багатьма пакетами послуг. Щоб зареєструвати громадську організацію (ГО) в Києві або іншому місті України - оберіть Пакет послуг, що задовільнить Ваші потреби і побажання.

Пакет "Реєстрація" - 4750 грн. 3300 грн.

Пакет "Швидкий старт" - 5750 грн. 4000 грн.

Пакет "Класика" - 6850 грн. 5500 грн.

Пакет "Безпека" - 8850 грн. 6200 грн.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ПАКЕТІВ послуг щодо РЕЄСТРАЦІЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ, розроблений спеціалістами Юридичної фірми "Молодід і Партнери" - унікальний і набагато ширший, ніж пропозиції інших юридичних фірм Києва та України вцілому. Наша фірма представлена в усіх цінових категоріях надання даної послуги.

Наші юристи допоможуть Вам обрати пакет послуг, що найбільш відповідає Вашим потребам та побажанням. Зареєструвати громадську організацію (ГО) у Києві можна за розумні гроші і в стислі терміни, проте горизонти гроамдської діяльності, що відкриває перед Вами ця ОПФ просто несказанні.

Для замовлення послуги "Реєстрація громадської організації" заповніть форму зворотного зв'язку, розташовану нижче. Опишіть суть Вашої громадської діяльності та вкажіть пакетну пропозицію, що відповідає Вашим очікуванням. Вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом, призначимо зустріч або обговоримо замовлення засобами e-mail. Для прискорення прийому замовлення Ви можете просто зв'язатись з нами за телефонами, вказаними на сайті.


Адреса:

Київ, вул. Михайлівська 21

vlad.molodid@gmail.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

vlad.molodid@gmail.com