Вичитка договорів

В процесі господарської діяльності підприємств, функціонування громадських організацій, благодійних фондів тощо, у повсякденному житті фізичних осіб часто виникає необхідність юридичного аналізу проекту договору, запропонованого контрагентом або підготованого власноруч. 

Такі дії є вкрай важливими, якщо особи, які готують чорнову редакцію (драфт) договору не мають достатньої фахової кваліфікації для кінцевого погодження його умов, якщо на підприємстві немає штатного юриста, який займається візуванням договорів професійно, якщо Ви прагнете вступити в ті, чи інші правовідносини, але не впевнені у тому, що досягнута домовленість формально викладена в договорі саме так, як ви їїї собі її уявляєте, в безлічі інших випадків.

За таких обставин вичитка договору фаховим юристом перед його підписанням зацікавленими сторонами є доцільною та необхідною мірою безпеки, яка зможе попередити суттєві негативні наслідки для підписанта в майбутньому.

Вичитка договорів юристами нашої фірми може (в тому числі, але не виключно) вирішити наступні завдання:

  1. базовий аналіз особи контрагента за договором;
  2. аналіз повноважень підписантів договору;
  3. аналіз відповідності усього тексту договору або його окремих положень чинному законодавству;
  4. аналіз майнових, фінансових та інших ризиків для однієї з сторін договору;
  5. аналіз збалансованості прав та обов'язків сторін договору, врахування взаємного інтересу
    та ін.

Критерії для вичитки Ви можете встановити самостійно або прислухатись до порад наших спеціалістів, які базуватимуться на діловій практиці, типовій для Вашого випадку та нормах чинного законодавства. За результатами вичитки ми не лише презентуємо Вам свої висновки, але і підготуємо нову редакцію документа, готову до підписання.

Ми приймаємо як індивідуальні замовлення щодо разової вичитки одного договору, так і пропозиції щодо систематичної вичитки договорів для Вашого підприємства, організації.

Для замовлення послуги заповніть форму зворотнього зв'язку, що розташована нижче, описавши, стосовно якого саме договору або пакету договорів вам необхідно здійснити вичитку, вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом. Також Ви можете направити замовлення безпосередньо на нашу e-mail адресу, приєднавши до нього документ з договором, який необхідно вичитати. Для пришвидшення прийому та первинного аналізу замовлення Ви можете підтвердити його подачу в телефонному режимі, повідомивши про нього за номерами, вказанми на сайті.


Адреса:

Київ, вул. Михайлівська 21

vlad.molodid@gmail.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

vlad.molodid@gmail.com