Наша філософія

"Якщо вчений не вміє популярно пояснити восьмирічній дитині, чим він займається, значить, він шарлатан", - припустив один з найбільш значущих американських письменників ХХ століття Курт Воннегут у своєму відомому романі "Колиска для кішки". "Якщо юрист в якості виконаної роботи видає клієнту результат, який клієнт не розуміє, значить це поганий юрист", -доповнюємо ми.

Нажаль, ринок юридичних послуг в Україні переповнений квазіюридичними фірмами, які стандартизували процес виконання однієї або декількох юридичних послуг та намагаються реалізувати їх якомога більшій кількості споживачів. Такі фірми не цікавить, чи відчуває клієнт реальну необхідність в тій чи іншій послузі. Відповідальність прийняття рішення про замовлення послуги повністю перекладається на клієнта, який, не маючи спеціальних знань, не може бути повністю об'єктивним у своєму виборі, юристи ж згодні відповідати тільки за якість виконаної роботи. Ми вважаємо своїм професійним обов'язком боротися з таким станом справ, будучи максимально відкритими і зрозумілими для своїх клієнтів.

Molodid & Partners, Law firm бачить своєю метою не лише надання гранично якісних юридичних послуг, але й популярну, зрозумілу для клієнта форму подачі інформації. У цьому Ви можете переконатися, навіть побіжно ознайомившись з описом наших послуг, і особливо з пакетними пропозиціями, які передбачають не лише виконання того чи іншого стандартного клієнтського запиту, але і глибину, характер, цілі його виконання.

Тільки у випадку простого і зрозумілого пояснення суті тих чи інших юридичних дій задоволення від виконаної роботи виникає не лише у юриста-виконавця, але й у клієнта, який має можливість чітко зрозуміти, що і як саме змінить у його житті або життєдіяльності його компанії пророблена нашими фахівцями робота. Блиснути вишуканістю правових конструкцій ми можемо в професійному середовищі: у судах, інших державних установах, перед юристами ділових партнерів і т.д. Але в спілкуванні з Вами ми завжди будемо намагатися зберігати простоту і ясність, надмірно не перевантажуючи Вас інформацією, що відноситься до сфери спеціальних знань (якщо, звичайно, цього не буде прямо вимагати ситуація, або Ви особисто не схочете розібратися в проблемі з усією необхідною глибиною юридичних категорій і конструкцій).

Для нас існує тільки два орієнтири:

  1. інтереси клієнта;
  2. вимоги чинного законодавства.

Якщо хтось порушує перший орієнтир і не збирається дотримуватися другого, - ми використовуємо весь арсенал юридичної боротьби, щоб відстояти Ваші права та інтереси.

Ми використовуємо у своїй роботі безліч перевірених часом і досвідом рішень, проте не боїмося і нестандартних завдань, знаємо, як прокладати стежки першопрохідців у різних видах юридичної діяльності. Ми не тільки намагаємося бути в курсі найновіших і найцікавіших кейсів сучасної юридичної практики в Україні та світі, але й самі створюємо юридичний продукт і практики, які беруть до уваги інші юридичні фірми.


Адреса:

Київ, вул. Михайлівська 21

vlad.molodid@gmail.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

vlad.molodid@gmail.com