Знайомство

Юридична фірма "Молодід і Партнери" (Molodid & Partners, Law firm) заснована практикуючим юристом Владиславом Молодідом у Києві та провадить діяльність на всій території України.

Фірма спеціалізується на реєстрації та подальшому абонентському юридичному обслуговуванні бізнесу.

Ми знаємо, як повинен виглядати ідеальний документообіг юридичної особи, знаємо, як він ведеться більшістю юридичних осіб в Україні, і декларуємо провадження своєї діяльності за найвищими канонами сучасної юриспруденції. Наші послуги гранично якісні, максимально оперативні і більше ніж конкурентні, у порівнянні з аналогічними за якістю пропозиціями інших юридичних фірм України.

Ми прагнемо привнести високі стандарти якісного, надійного і правильного документообігу в малий і середній бізнес, зберегти їх у великому бізнесі, допомогти бізнесу та неприбутковим організаціям вести свою діяльність фактично ефективно і юридично правильно.

Ми знаємо, як відстоювати інтереси наших клієнтів, і готові стати Вашою надійною опорою у взаєминах з державними органами, контрагентами, партнерами та персоналом на етапах створення, налагодження роботи, функціонування і масштабування Вашої справи. Найвищою оцінкою свого професіоналізму ми вважаємо фінансовий та організаційний успіх наших клієнтів.


Адреса:

Київ, вул. Михайлівська 21

vlad.molodid@gmail.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

vlad.molodid@gmail.com