Знайомство

Юридична фірма "Молодід і Партнери" (Molodid & Partners, Law firm) заснована практикуючим юристом Владиславом Молодідом у Києві та провадить діяльність на всій території України.

Фірма спеціалізується на юридичному обслуговуванні підприємств, повному супроводі їх господарської діяльності. Найбільш витребувана сфера роботи компанії - реєстрація бізнесу та його подальше абонентське юридичне обслуговування. Юристи компанії також успішні у судовій практиці.

Ми знаємо, як повинен виглядати ідеальний документообіг юридичної особи, знаємо, як він ведеться більшістю юридичних осіб в Україні, і декларуємо провадження своєї діяльності за найвищими канонами сучасної юриспруденції. Наші послуги гранично якісні, максимально оперативні і більш ніж конкурентні в фінансовому плані, у порівнянні з аналогічними за якістю пропозиціями інших юридичних фірм України.

Ми прагнемо привнести високі стандарти якісного, надійного і правильного документообігу в малий і середній бізнес, зберегти їх у великому бізнесі, допомогти бізнесу та неприбутковим організаціям вести свою діяльність фактично ефективно і юридично правильно.

Ми знаємо, як відстоювати інтереси наших клієнтів, і готові стати Вашою надійною опорою у взаєминах з державними органами, контрагентами та персоналом на етапах створення, налагодження роботи, функціонування і масштабування Вашої справи. Найвищою оцінкою свого професіоналізму ми вважаємо фінансовий та організаційний успіх наших клієнтів.


Адреса:

Київ, вул. Михайлівська 21

vlad.molodid@gmail.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

vlad.molodid@gmail.com