Для іноземних інвесторів

Відносна лібералізація державної політики у сфері підприємництва та спроби влади створити прозорі умови для ведення бізнесу в Україні з кожним днем ​​все більше приваблюють іноземних інвесторів. Україна - держава з величезним ринком дешевих трудових ресурсів, масштабний майданчик для реалізації товарів і послуг численним споживачам. Можливо саме Ваша бізнес-ніша в Україні донині залишається незайнятою або, принаймні, не перенасиченою, а отже слід поквапитись з реалізацією своїх планів на розширення бізнесу.

Деякі компанії воліють відкрити в Україні філію або представництво, деякі - створити підприємство і увійти до складу його засновників. Часто трапляються випадки, коли всесвітньо відомі бренди працюють в Україні у партнерстві з місцевими підприємствами та окремими бізнесменами.

Ми допоможемо Вам розібратися в перипетіях українського законодавства, підберемо організаційно-правову форму, в якій Ваш проект буде розвиватися максимально швидко і безпечно, зробимо все можливе і необхідне щоб формалізувати Ваші бізнес-процеси відповідно до українського законодавства і реалій.

Для замовлення послуг нашої фірми заповніть форму зворотного зв'язку, розташовану нижче. Опишіть суть Вашого запиту, вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом. Для прискорення прийому і первинного аналізу замовлення Ви можете підтвердити його подачу в телефонному режимі, повідомивши про нього за номерами, вказаними на сайті.


Адреса:

Київ, вул. Михайлівська 21

vlad.molodid@gmail.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

vlad.molodid@gmail.com