Підготовка правових висновків

Професійна діяльність юристів рясніє ситуаціями, коли клієнт не вимагає безпосереднього виконання тієї чи іншої типової послуги. Натомість замовник прагне зрозуміти перспективи та наслідки своїх потенційних юридично значимих дій, прорахувати максимально вигідну для себе модель поведінки.

Наприклад, група компаній хоче об'єднатись, але не може визначити, яку ОПФ об'єднання підприємств обрати - консорціум, корпорацію, асоціацію тощо. Або ж клієнт-засновник ТОВ бажає розв'язати суперечку щодо корпоративних прав зі своїм партнером по бізнесу, але не впевнений у твердості своїх позицій, намагається прорахувати ситуацію на кілька кроків вперед. Або ж інвестор планує вкладати кошти в українську економіку, однак не може визначитись, який інститут інвестування обрати: корпоративний інвестиційний фонд або пайовий інвестиційний фонд.   Таких ситуацій - безліч, і шаблонний підхід у їх вирішенні, пропонований низькокваліфікованими юристами часто призводить до вкрай негативних наслідків.

Праціники Юридичної фірми "Молодід і Партнери" з радістю допоможуть Вам в індивідуальному порядку розібратися в хитросплетіннях українського законодавства, прорахувати позитивні та негативні наслідки тих чи інших юридично значимих дій, обрати оптимальну для Вас модель поведінки. Алгоритм надання даної послуги як правило полягає у проходженні наступних етапів:

1. вивчення вихідних даних, наданих замовником;

2. первинний самостійний збір інформації співробітниками нашої фірми з відкритих джерел (законодавство, Реєстри і т.д.);

3. формування переліку питань, що цікавлять замовника для докладного опрацювання співробітниками нашої фірми, узгодження редакції питань, вартості і термінів їх опрацювання із замовником;

4. виконання послуги, підготовка і передача письмового правового висновку клієнту;

5. робота з зауваженнями та додатковими питаннями клієнта.

Для замовлення послуги "Підготовка письмового правового висновку" заповніть форму зворотнього зв'язку, розташовану нижче. Опишіть суть Вашого проекту і допомоги, яку ви хочете отримати з нашого боку. Вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом, призначимо зустріч або обговоримо замовлення засобами e-mail. Для прискорення прийому і первинного аналізу замовлення Ви можете підтвердити його подачу в телефонному режимі за телефонами, вказаними на сайті.


Адреса:

Київ, вул. Михайлівська 21

vlad.molodid@gmail.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

vlad.molodid@gmail.com