Внутрішні документи підприємства

Багато підприємств малого і навіть середнього бізнесу в Україні приділяють недостатньо уваги оформленню внутрішніх нормативних документів. Державні реєстратори не вимагають пред'явлення таких документів на етапі реєстрації юридичної особи. Бухгалтери, менеджери з персоналу, менеджери з договірної діяльності та інші професіонали, на котрих часто покладаються окремі повноваження юристів за відсутності відповідного штатного фахівця не лише позбавлені достатніх фахових знань для підготовки такимх документів, але і, почасти, прямо зацікавлені у їх відсутності на підприємстві з метою уникнення "зайвої" відповідальності.

Внутрішні документи підприємства конкретизують статут, врегульовують сфери діяльності підприємства, які потребують обов'язкового письмового закрілпення, формалізують взаємовідносини між штатними працівниками, дають керіництву можливість встановити систему штрафів та заохочень. Саме за допомогою внутрішніх документів можна у формі, що максимально відповідає баченню керівництва та інтересам підприємства встановити межі відповідальності кожного співробітника тощо. Наявність деяких з нижченаведених документів прямо передбачена чинним законодавством України, наявність інших витікає з типового документообороту, притаманного якісному та безпечному веденню бізнесу в Україні.

Найбільш поширеними внутрішніми документами підприємства є:

- правила внутрішнього розпорядку;

- посадові інструкції;

- положення (про оплату праці, про відпустки, про дивіденди, про бухгалтерію та ін.) ;

- інструкція про печатки та штампи;

- колективний договір;

- пакети документів у сфері інформаційної безпеки підприємства;

- пакети документів у сфері охорони праці, пожежної безпеки.

Юристи Molodid & Partners, Law firm готові поділитися з Вами авторськими розробками у сфері внутрішнього документообороту підприємств або ж індивіуально, "з нуля" розробити саме ті документи яких потребує Ваша компанія і Ваш метод ведення бізнесу.

Для замовлення послуги "Внутрішні документи підприємства" заповніть форму зворотного зв'язку, розташовану нижче. Опишіть суть Вашого запиту і допомоги, яку ви прагнете отримати з нашого боку. Вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом, призначимо зустріч або обговоримо замовлення засобами e-mail. Для прискорення прийому і первинного аналізу замовлення Ви можете підтвердити його подачу в телефонному режимі за номерами, вказаними на сайті.


Адреса:

Київ, вул. Михайлівська 21

vlad.molodid@gmail.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

vlad.molodid@gmail.com