Врегулювання розбіжностей

У процесі документального оформлення правочину повної відповідності пунктів Договору чинному законодавству часто недостатньо. "Перетягування ковдри" у сфері прав і обов'язків, відповідальності сторін і т.д. часто призводить до того, що вирішити проблему врегулювання розбіжностей сторін за договором без втручання юристів не видається можливим. До того ж підприємства часто використовують типову, одноразово розроблену юристами форму договору, зміна редакції якого передбачає проходження досить складних процедур.

Іноді в таких випадках достатньо написати уповноваженим особам контрагента докладного електронного листа із зазначенням пунктів, редакцію яких потрібно змінити. Більш складні ситуації передбачають створення так званого Протоколу розбіжностей, редакція котрого може уточнюватись сторонами по декілька разів, до тих пір, поки обидві сторони не прийдуть до консенсусу.

Компанія Molodid & Partners, Law firm здійснює повний комплекс послуг у сфері врегулювання розбіжностей за договорами, як на етапі їх укладення, так і на етапі їх реалізації. Ми можемо брати участь в переговорному процесі, відстоюючи Ваші інтереси, підготувати нову редакцію документа і погодити її з контрагентом, підготувати Протокол розбіжностей і видозмінювати його до тих пір, поки редакції всіх спірних пунктів не задовольнять обидві сторони. Що стосується врегулювання розбіжностей вже на етапі виконання договору, ми також надаэмо весь спектр послуг, пов'язаних з судовим розглядом проблем, що виникають в договірному процесі.

Для замовлення послуги заповніть форму зворотнього зв'язку, розташовану нижче. Опишіть суть Вашої проблеми, вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом. Також Ви можете описати суть замовлення, направивши його безпосередньо на нашу e-mail адресу, приєднавши до нього документ з договором, мова про який піде у Вашому запиті. Для прискорення прийому і первинного аналізу замовлення Ви можете підтвердити його подачу в телефонному режимі, повідомивши про нього за номерами, вказаними на сайті.


Адреса:

Київ, вул. Михайлівська 21

vlad.molodid@gmail.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

vlad.molodid@gmail.com