Реєстрація ТОВ

Реєстрація ТОВ - одна з найпопулярніших послуг Юридичної фірми "Молодід і партнери". Замовивши реєстрацію ТОВ у нас, можете бути впевнені у відсутності несподіванок з боку державних органів, фаховості наших працівників та своєчасності надання послуг.

Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) - найпопулярніша організаційно-правова форма ведення бізнесу в Україні. Найпривабливішою для українського бізнесу ТОВ стала завдяки положенням ч.2 ст. 140 Цивільного Кодексу України, згідної якої учасники ТОВ не відповідають  за його зобов'язаннями і несуть ризик збитків, пов'язаних з діяльністю ТОВ суто у межах своїх вкладів до статутного капіталу.

Пакет, вартість *

"Реєстрація"

2520 UAH

"Швидкий старт"

3840 UAH

"Стандарт"

5820 UAH

"Комфорт"

10 200 UAH

Консультація, формат роботи

коротка

+ ТИПОВА РОБОТА

коротка

+ ТИПОВА РОБОТА

коротка

+ ТИПОВА РОБОТА

коротка

+РУЧНА РОБОТА

кількість громадян України - засновників 1-2 1-2 1-3 1-5
статут
виписка з ЄДРПОУ
відомості статистики -
протокол про створення ТОВ
наказ про призначення директора
виготовлення печатки + 300 грн. + 300 грн.
система оподаткування загальна загальна ЄП / ПДВ / заг. ЄП / ПДВ / заг.
картка підписів для банку -
правила внутрішнього розпорядку - - -
посадова інструкція директора - - -
штатний розпис - - - зразок
наказ про прийняття на роботу - - - зразок
наказ про звільнення працівника - - - зразок
журнал вих. кореспонденції - - -
журнал перевірок - - -
положення про комерційну таємницю - - -
зобов'язання щодо комерційної таємниці - - -
юридична особа-засновник див. розділ "реєстрація дочірніх компаній"
іноземець-засновник див. розділ "реєстрація ТОВ іноземцями"
пам'ятка "40 питань і відповідей про ТОВ в Україні" + 240 грн. + 240 грн. + 240 грн. + 240 грн.
пам'ятка "40 практичних правил для директора і учасників ТОВ" + 240 грн. + 240 грн. + 240 грн. + 240 грн.

*вартість реєстрації ТОВ вказана без нотаріальних витрат на засвідчення статуту, довіреностей та протоколу про створення ТОВ. Вартість нотаріальних витрат прораховується нами за тарифами нотаріуса-партнера після повідомлення клієнтом точної кількості засновників ТОВ.

* вартість реєстрації вказана для реєстрації ТОВ у м. Києві. У разі реєстрації ТОВ в інших містах України Юридична фірма "Молодід і партнери" залишає за собою право переглянути вказану вартість послуг у сторону їх збільшення.

Пакет "Реєстрація" - 2520 UAH. Якщо Вам просто потрібні якісні та прийнятні для державних реєстраторів установчі документи - цей пакет для Вас. Ми проведемо необхідні реєстраційні дії, внесемо відомості щодо Вашої компанії до Єдиного державного реєстру (ЄДР). Однак постановку на облік у фіскальних органах та підготовку інших внутрішніх документів ТОВ Вам слід негайно делегувати штатним юрисконсульту або бухгалтеру. Пакет орієнтований на підприємства, бухгалтер або юрисконсульт котрих не оперує якісними драфтами статуту та протоколу про створення ТОВ, які відповідають чинному законодавству України станом на дату їх подання реєстраторові.

Пакет "Швидкий старт" - 3840 UAH. Кортить якнайшвидше прийняти перший платіж? Тоді цей пакет для Вас. Ми зареєструємо підприємство, допоможемо Вам у підписанні картки підписів, необхідної для відкриття рахунку у банку, надамо поради щодо обрання банківської установи, базуючись на нашому досвіді та досвіді наших клієнтів. Пакет передбачає лише загальну систему оподаткування, оскільки одержання статусів платника Єдиного Податку та / або ПДВ у будь-якому випадку сповільнює процес реєстрації.

Пакет "Стандарт" - 5820 UAH. Типовий склад послуг реєстрації підприємства. Включає все, що необхідно для якісної реєстрації підприємства, але не включає низки документів, які бажано (хоча і не критично) створити з перших днів роботи підприємства. Пакет підійде для роботи у форматі "керівник" / "керівник + 1-2 працівники". Ми не лише зареєструємо підприємство, але і звернемось до органів ДФС для його постановки на податковий облік.


Адреса:

Київ, вул. Михайлівська 21

vlad.molodid@gmail.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

vlad.molodid@gmail.com