Господарські спори

В порядку господарського судочинства суди розглядають спори, що виникають при укладанні, розірванні і виконанні господарських договорів, справи про банкрутство, корпоративні спори між юридичною особою та її учасниками, у тому числі учасником, який вибув та інші категорії справ, визначені Господарським процесуальним кодексом України.

Підприємства не завжди добросовісно ведуть свою господарську діяльність, часто виникає дебіторська заборгованість, учасники підприємств мають взаємні претензії, претензії до директора, підприємства банкрутують і ліквідуються. Всі ці правовідносини є предметом для розгляду господарськими судами.

Юристи Molodid & Partners, Law firm мають великий досвід представництва інтересів клієнта в господарських судах з усіх категорій справ. В штаті нашої фірми є професіонали, що спеціалізуються на стягненні дебіторської заборгованості, спорах між учасниками (засновниками) товариств з обмеженою відповідальністю, спорам щодо визнання недійсними договорів, спорам у галузі інтелектуальної власності вцілому та авторського права зокрема, інших категоріях господарських спорів.

Ми допоможемо Вам оцінити перспективи ведення справи в суді, підготуємо всі необхідні процесуальні документи і зробимо все можливе щоб позбавити Вас далеко не найприємнішої перспективи відвідування судових засідань, повністю поклавши на себе представництво Ваших інтересів. Неважливо, позивач Ви або відповідач, боржник або кредитор, займаєте атакуючу або оборонну позицію в кожній конкретній справі,- ми зробимо все можливе (а іноді і, здавалося б, неможливе) щоб у повній мірі відстояти Ваші інтереси.

Для замовлення послуги "Господарські спори" заповніть форму зворотного зв'язку, розташовану нижче. Опишіть суть Вашого проекту і допомоги, яку ви прагнете отримати з нашого боку. Вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом, призначимо зустріч або обговоримо замовлення засобами e-mail. Для прискорення прийому і первинного аналізу замовлення Ви можете підтвердити його подачу в телефонному режимі за номерами, вказаними на сайті.


Адреса:

Київ, вул. Стуса 35-37, офіс 400

chief.mplawyers@molodid.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

+38 (099) 26 62 567