Цивільні спори

В порядку цивільного судочинства суди розглядають спори, що зачіпають цивільні, сімейні, трудові, житлові, земельні та інші правовідносини. Цивільні спори - спори, що мають місце в житті кожної людини, незалежно від роду її діяльності та соціального статусу.

Люди розлучаються, дають гроші в борг, не можуть поділити власність, беруть в банках та інших фінансових установах кредити і кладуть депозити, користуються послугами туроператорів та страхових компаній, літають, втрачають багаж. Цей перелік життєвих ситуацій, що вимагають кваліфікованого юридичного втручання можна продовжувати вічно. Щоденно ми споживаємо та сприяємо споживанню товарів і послуг, щодень ми сваримось, вступаємо у майнові та фінансові правовідносини. Усі ці правовідносини - предмет для розгляду в судах загальної юрисдикції.

Юристи Molodid & Partners, Law firm мають великий досвід представництва інтересів клієнта в судах загальної юрисдикції з усіх категорій справ. В штаті нашої фірми є професіонали, що спеціалізуються на розлученні, стягненнях заборгованостей за розписками, спорах з туроператорами, турагентами та авіакомпаніями, представництві інтересів займачів валютних кредитів та багатьох, багатьох інших категоріях цивільних спорів.

Ми допоможемо Вам оцінити перспективи ведення справи в суді, підготуємо всі необхідні процесуальні документи і зробимо все можливе щоб позбавити Вас далеко не найприємнішої перспективи відвідування судових засідань, повністю поклавши на себе представництво Ваших інтересів. Неважливо, позивач Ви або відповідач, боржник або кредитор, займаєте атакуючу або оборонну позицію в кожній конкретній справі,- ми зробимо все можливе (а іноді і, здавалося б, неможливе) щоб у повній мірі відстояти Ваші інтереси.

Для замовлення послуги "Цивільні спори" заповніть форму зворотного зв'язку, розташовану нижче. Опишіть суть Вашого проекту і допомоги, яку ви прагнете отримати з нашого боку. Вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом, призначимо зустріч або обговоримо замовлення засобами e-mail. Для прискорення прийому і первинного аналізу замовлення Ви можете підтвердити його подачу в телефонному режимі за номерами, вказаними на сайті.


Адреса:

Київ, вул. Стуса 35-37, офіс 400

chief.mplawyers@molodid.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

+38 (099) 26 62 567