Банкрутство

Діяльність суб'єктів господарювання не завжди є успішною, принаймні для кредиторів таких підприємств. З метою забезпечення максимальної юридичної підтримки клієнта Molodid & Partners, Law firm пропонує широкий спектр послуг у сфері роботи з проблемними активами, реструктуризації та банкрутства.

Ми можемо надати Вам висококваліфіковану підтримку як під час загального, так і під час спеціального, спрощеного порядку провадження у справах про банкрутство, під час різноманітних судових судових процедур, які застосовуються до боржника.

Основні послуги в даній сфері, що надаються нашою фірмою:

  • консультації з питань банкрутства;
  • представництво інтересів клієнта як сторони або учасника судового процесу у справах про банкрутство, під час будь-якої судової процедури, що застосовується до боржника (розпорядження майном, санація, ліквідація, мирова угода);
  • ініціювання порушення справи про банкрутство;
  • супровід банкрутства на різних стадіях;
  • надання послуг арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора);
  • аналіз фінансової, господарської, інвестиційної діяльності боржника з метою виявлення ознак неплатоспроможності, ознак доведення до банкрутства або фіктивного банкрутства та надання рекомендацій щодо застосування відповідних заходів досудової санації;
  • оскарження дій арбітражного керуючого та ін.

Ми допоможемо Вам оцінити перспективи ведення справи в суді, підготуємо всі необхідні процесуальні документи і зробимо все можливе щоб позбавити Вас далеко не найприємнішої перспективи відвідування судових засідань, повністю поклавши на себе представництво Ваших інтересів.

Для замовлення послуги "Банкрутство" заповніть форму зворотного зв'язку, розташовану нижче. Опишіть суть Вашого проекту і допомоги, яку ви прагнете отримати з нашого боку. Вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом, призначимо зустріч або обговоримо замовлення засобами e-mail. Для прискорення прийому і первинного аналізу замовлення Ви можете підтвердити його подачу в телефонному режимі за номерами, вказаними на сайті.


Адреса:

Київ, вул. Стуса 35-37, офіс 400

chief.mplawyers@molodid.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

+38 (099) 26 62 567