Адміністративні спори

В порядку адміністративного судочинства розглядаються спори з суб'єктами владних повноважень щодо оскарження їх рішень, дії чи бездіяльності, а також інш категорії спорів згідно переліку, визначеного Кодексом адміністративного судочинства.

Судові процеси проти державної фіскальної служби щодо скасування повідомлень-рішень, проти державних реєтраторів щодо зобов'язання вчинення тих чи інших реєстраційних дій або навпаки - їх скасування вже давно стали буденною частиною життя українського бізнесу.

Юристи Molodid & Partners, Law firm мають великий досвід представництва інтересів клієнта в адміністративних судах з усіх категорій справ. Ми допоможемо Вам оцінити перспективи ведення справи в суді, підготуємо всі необхідні процесуальні документи і зробимо все можливе щоб позбавити Вас далеко не найприємнішої перспективи відвідування судових засідань, повністю поклавши на себе представництво Ваших інтересів. Неважливо, позивач Ви або відповідач, займаєте атакуючу або оборонну позицію в кожній конкретній справі,- ми зробимо все можливе (а іноді і, здавалося б, неможливе) щоб у повній мірі відстояти Ваші інтереси.

Для замовлення послуги "Адміністративні спори" заповніть форму зворотного зв'язку, розташовану нижче. Опишіть суть Вашого проекту і допомоги, яку ви прагнете отримати з нашого боку. Вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом, призначимо зустріч або обговоримо замовлення засобами e-mail. Для прискорення прийому і первинного аналізу замовлення Ви можете підтвердити його подачу в телефонному режимі за номерами, вказаними на сайті.


Адреса:

Київ, вул. Стуса 35-37, офіс 400

chief.mplawyers@molodid.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

+38 (099) 26 62 567