Реєстрація ТОВ (товариства з обмеженою відповідальністю)

 ›   ›  Реєстрація ТОВ (товариства з обмеженою відповідальністю)

Реєстрація ТОВ - одна з найпопулярніших послуг Юридичної фірми "Молодід і Партнери". Користуючись нашими послугами в даній сфері, можете бути впевнені у відсутності неприємних несподіванок з боку контролюючих, правоохоронних, судових органів, контрагентів, як на етапі створення бізнесу, так і в подальшому функціонуванні підприємства.

Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) - найпопулярніша організаційно-правова форма (ОПФ) ведення бізнесу в Україні. Найбільш привабливою для бізнесу цю ОПФ зробили положення ч.2 ст. 140 Цивільного кодексу України, згідно якої учасники Товариства з обмеженою відповідальністю не відповідають за його зобов'язаннями і несуть ризик збитків, пов'язаних з діяльністю товариства суто у межах вартості своїх вкладів.

З огляду на різноманіття потреб замовників, Комерційна пропозиція нашої фірми в межах послуги "Реєстрація ТОВ" представлена багатьма пакетами послуг. Щоб зареєструвати ТОВ в Києві або іншому місті України - оберіть Пакет послуг, що задовільнить Ваші потреби і побажання.

Пакет "Реєстрація" - 1100 грн.

Пакет "Швидкий старт" - 3200 грн. 2100 грн.

Пакет "Класика" - 4800 грн. 3200 грн.

Пакет "Безпека" - 6400 грн. 4200 грн.

Пакет "Безпека плюс" - 8000 грн. 5300 грн.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ПАКЕТІВ послуг щодо РЕЄСТРАЦІЇ ТОВ, розроблений спеціалістами Юридичної фірми "Молодід і Партнери" - унікальний і набагато ширший, ніж пропозиції інших юридичних фірм Києва та України вцілому. Наша фірма представлена в усіх цінових категоріях надання даної послуги.

Наші юристи допоможуть Вам обрати пакет послуг, що відповідає Вашим потребам та побажанням. Зареєструвати ТОВ у Києві можна за розумні гроші і в стислі терміни, проте горизонти бізнесу, що відкриває перед Вами ця ОПФ просто несказанні.

Для замовлення послуги "Реєстрація ТОВ" заповніть форму зворотного зв'язку, розташовану нижче. Опишіть суть Вашого бізнесу та вкажіть пакетну пропозицію, що відповідає Вашим очікуванням. Вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом, призначимо зустріч або обговоримо замовлення засобами e-mail. Для прискорення прийому замовлення Ви можетпросто зв'язатись з нами за телефонами, вказаними на сайті.


Адреса:

Київ, вул. Стуса 35-37, офіс 400

chief.mplawyers@molodid.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

+38 (099) 26 62 567