Реєстрація ТОВ з іноземним засновником

 ›   ›  Реєстрація ТОВ з іноземним засновником

Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ), більше відоме бізнесменам з-за кордону як Limited Liability Company (LLC) є найпоширенішою організаційно-правовою формою (ОПФ) ведення бізнесу в Україні. Найбільш привабливою для бізнесменів цю ОПФ зробили положення ч.2 ст. 140 Цивільного кодексу України, у відповідності до якої учасники товариства з обмеженою відповідальністю не відповідають за його зобов'язаннями і несуть ризик збитків, пов'язаних з діяльністю товариства суто у межах вартості своїх вкладів.

Реєстрація ТОВ з іноземним засновником має свої особливості, пов'язані з необхідністю одержання іноземцем статусу платника податків в Україні, особливими процедурами легалізації документів та ін.

Користуючись нашими послугами щодо реєстрації ТОВ з іноземним засновником, можете бути впевнені у відсутності неприємних несподіванок з боку контролюючих, правоохоронних, судових органів, контрагентів, як на етапі створення бізнесу, так і в подальшому функціонуванні підприємства. З огляду на різноманіття потреб замовників, комерційна пропозиція нашої фірми в межах даної послуги представлена багатьма пакетами послуг, відмінних за складом та вартістю.

Пакетна пропозиція юридичних послуг щодо реєстрації ТОВ з іноземним засновником, розроблена спеціалістами Molodid & Partners, Law firm є унікальною та однією з найбільш широких у порівнянні з пропозиціями інших юридичних фірм Києва і України вцілому.

Юристи нашої фірми надішлють Вам пакетну пропозицію щодо реєстрації ТОВ з іноземним засновником на адресу електронної пошти, вказану при замовленні послуги, або ж нададуть її в паперовому вигляді у разі відвідування нашого офісу, допоможуть підібрати саме той пакет послуг, що відповідає Вашим потребам та побажанням.

Для замовлення послуги "Реєстрація ТОВ з іноземним замовником" заповніть форму зворотного зв'язку, розташовану нижче. Опишіть суть Вашого проекту та вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом, призначимо зустріч або обговоримо замовлення засобами e-mail. Для прискорення прийому і первинного аналізу замовлення Ви можете підтвердити його подачу в телефонному режимі за номерами, вказаними на сайті.


Адреса:

Київ, вул. Стуса 35-37, офіс 400

chief.mplawyers@molodid.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

+38 (099) 26 62 567