Реєстрація ПП (приватного підприємства)

 ›   ›  Реєстрація ПП (приватного підприємства)

Офіційна класифікація організаційно-правових форм господарювання визначає "приватне підприємтсво" як підприємство, що діє на основі приватної власності одного або кількох громадян, іноземців, осіб без громадянства та його (їх) праці чи з використанням найманої праці.

На практиці така організаційно-правова форма (ОПФ) як приватне підприємство (ПП) є досить популярною для випадку, коли бізнесом прагне займатися одна особа, що не перебуває ні з ким у прямому документально закріпленому партнерстві. На відміну від товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), у якому найважливіші управлінські рішення приймаються загальними зборами учасників, приватним підприємством, як правило, одноосібно та єдиноначально керує безпосередньо власник (єдиний учасник). Наряду із ТОВ з одним учасником, ПП останнім часом в Україні стало однією з найпопуляріншіих форм для одноосібного ведення бізнесу з або без застосування найманої робочої сили.

Пакетна пропозиція юридичних послуг щодо реєстрації ПП, розроблена спеціалістами Molodid & Partners, Law firm є унікальною та однією з найбільш широких у порівнянні з пропозиціями інших юридичних фірм Києва і України вцілому.

Юристи нашої фірми оперативно допоможуть Вам обрати саме той пакет послуг, що відповідає Вашим потребам та побажанням.

Для замовлення послуги "Реєстрація ПП" заповніть форму зворотного зв'язку, розташовану нижче. Опишіть суть Вашого проекту і вкажіть пакетну пропозицію, яка відповідає Вашим очікуванням та побажанням. Вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом, призначимо зустріч або обговоримо замовлення засобами e-mail. Для прискорення прийому і первинного аналізу замовлення Ви можете підтвердити його подачу в телефонному режимі за номерами, вказаними на сайті.

Адреса:

Київ, вул. Стуса 35-37, офіс 400

chief.mplawyers@molodid.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

+38 (099) 26 62 567