Реєстрація благодійної організації (БО)

 ›   ›  Реєстрація благодійної організації (БО)

У відповідності до Закону України "Про благодійну діяльність та благодійні організаці" благодійною організацією є юридична особа приватного права, установчі документи якої визначають благодійну діяльність в одній чи кількох сферах, визначених цим Законом, як основну мету її діяльності.

Українські освіта, наука, культура, мистецтво, спорт, охорона здоров'я, екологія, захист довкілля, захист тварин, система запобігання і допомоги постраждалим від природних і техногенних катастроф, збройних конфліктів перебувають у далеко не кращому стані. Соціальний захист і забезпечення, подолання бідності, розвиток територіальних громад, сприяння обороноздатності та мобілізаційній готовності країни, захисту населення у надзвичайних ситуаціях мирного і воєнного стану давно стали проблемою не лише держави Україна, а й інститутів громадянського суспільства, конкретних меценатів, які реалізують свою діяльність через благодійні фонди.

Користуючись нашими послугами щодо реєстрації благодійної організації, можете бути впевнені у відсутності неприємних несподіванок з боку контролюючих, правоохоронних, судових органів, контрагентів, як на етапі її створення, так і в подальшому функціонуванні. З огляду на різноманіття потреб замовників, комерційна пропозиція нашої фірми в межах даної послуги представлена багатьма пакетами послуг, відмінних за складом та вартістю.

Пакетна пропозиція юридичних послуг щодо реєстрації благодійних організацій, розроблена спеціалістами Molodid & Partners, Law firm є унікальною та однією з найбільш широких у порівнянні з пропозиціями інших юридичних фірм Києва і України вцілому.

Юристи нашої фірми оперативно надішлють Вам пакетну пропозицію щодо реєстрації благодійної організації на адресу електронної пошти, вказану при замовленні послуги, або ж нададуть її в паперовому вигляді у разі відвідування нашого офісу, допоможуть підібрати саме той пакет послуг, що відповідає Вашим потребам та побажанням.

Для замовлення послуги "Реєстрація БО" заповніть форму зворотного зв'язку, розташовану нижче. Опишіть суть Вашого проекту та вкажіть вимоги до його виконання, що відповідають Вашим побажанням та очікуванням. Вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом, призначимо зустріч або обговоримо замовлення засобами e-mail. Для прискорення прийому і первинного аналізу замовлення Ви можете підтвердити його подачу в телефонному режимі за номерами, вказаними на сайті.


Адреса:

Київ, вул. Стуса 35-37, офіс 400

chief.mplawyers@molodid.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

+38 (099) 26 62 567