09/02/2016 Бізнес залишили без Статутів і ЕЦП. Що робити?

 ›   ›  09/02/2016 Бізнес залишили без Статутів і ЕЦП. Що робити?

З 1 січня 2016 року набрали чинності зміни до законодавства України у сфері реєстрації бізнесу, було суттєво змінено процедуру реєстрації юридичної особи. Відтепер державні реєстратори не видаватимуть другий примірник Статуту з відміткою про його реєстрацію. Це вилилось у справжній колапс для новоспечених власників бізнесу, адже щоденно виникають проблеми з відкриттям рахунків у банках "безстатутними" ТОВками.

Цього тижня колапс перекинувся і на користувачів послуги електронного цифрового підпису. АЦСК ІДД ДФС згадав про Правила посиленої сертифікацї, затверджені Наказом СБУ №3 від 13.01.2005 р., за якими встановлення юридичної особи здійснюється за її установчими документами (статут, положення тощо). А з установчими, як було зазначено вище, зараз великі проблеми. Відтак, АЦСК ІДД ДФС прийняв непопулярне для багатьох користувачів ЕЦП рішення призупинити надання послуг ЕЦП усім підприємствам, зареєстрованим після 01.01.2016 р. Аналогічна проблема існуватиме і для усіх підпримств, що були створені раніше, але внесли зміни до своїх статутних документів після 01.01.2016 р.

Раніше хвилю обурення представників юридичної спільноти та бізнесу викликало суттєвє підвищення ставок адміністративних платежів за реєстраційні дії, що призвело до вимушеного підняття вартості послуг супроводу реєстраційних дій власниками юридичного бізнесу. Вважаємо, що таким чином законодавець підштовхує бізнес до масового використання у своїй господарській діяльності модельних статутів, однак це не даватиме змоги зробити головний документ Вашого підприємтсв індивідуалізованим і максимально пристосованим під Ваші потреби.

На період невизначеності дій можновладців з даного питання керівництвом Molodid & Partners, Law firm прийнято рішення відступити від своїх типових бізнес-процесів та провадити реєстрацію бізнесу у "ручному режимі" без зміни вартості послуг. Ми дбаємо про те, щоб клієнт був задоволений нашою роботою незалежно від продуманості і послідовності дій законодавців та урядовців. Нагадуємо, з нашими пакетними пропозиціями у сферах реєстрації бізнесу Ви можете ознайомитись за посиланнями:

- пакетна пропозиція Molodid & Partners, Law firm щодо реєстрації ТОВ;

- пакетна пропозиція Molodid & Partners, Law firm щодо реєстрації ПП.


Адреса:

Київ, вул. Стуса 35-37, офіс 400

chief.mplawyers@molodid.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

+38 (099) 26 62 567