26/05/2016 Рівненський міський суд задовольнив позов нашого клієнта про розлучення

 ›   ›  26/05/2016 Рівненський міський суд задовольнив позов нашого клієнта про розлучення

Юристи Юридичної фірми «Молодід і Партнери» успішно  представили інтереси клієнта фірми у спорі про розлучення у Рівненському міському суді Рівненської області.

До нашої фірми  звернувся клієнт з метою надання юридичної допомоги у спорі про розірвання шлюбу «під ключ». Нами було складено проект позовної заяви для подачі до суду, зібрано усі необхідні додатки, проведено перемовини з відповідачкою щодо пересилання деяких «спільних» документів, без яких розгляд справи є неможливим.

Суд задовольнив позов у повному обсязі буквально у першому засіданні. Дитина залишиться проживати з матір’ю, а пізніше зможе самостійно прийняти рішення, з ким їй житиметься краще. Батьки будуть спільно брати участь у вихованні дитини.

Радимо звертатись до юристів у таких ситуаціях завжди. Такі спори є досить типовими і не дуже складними, але, делегувавши їх ведення професіоналам, Ви позбавите себе від особистої присутності на судових засіданнях та переживання сильних душевних хвилювань. Нервові клітини не відновлюються, Ви ж знаєте…


Адреса:

Київ, вул. Михайлівська 21

vlad.molodid@gmail.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

vlad.molodid@gmail.com