17/07/16 До уваги інвесторів ринку первинної нерухомості Києва!

 ›   ›  17/07/16 До уваги інвесторів ринку первинної нерухомості Києва!

Переконливо радимо особам, що інвестують в ринок первинного житла Києва утриматись від укладення договорів з неперевіреними забудовниками. Процедурі оплати квартири має передувати детальна перевірка забудовника з юридичної точки зору.

Ви повинні знати, кому Ви віддаєте свої гроші, які підводні камені приховує в собі Ваше рішення. Не останню роль в успіху Вашої інвестиції несе стан взаємин Вашого забудовника з іншими інвесторами, державними органами та органами місцевого самоврядування. За умов відкритості багатьох державних реєстрів та хоча б короткотривалої співпраці з юристами цю інфо можна і потрібно вияснити і проаналізувати. Не кваптесь приймати важливі і дороговартісні рішення без консультацій з фахівцями.

З питань аналізу договорів та особи забудовників юристами Юридичної фірми "Молодід і Партнери" звертайтесь за телефонами та/або електронною адресою, вказаними на сайті molodid.com . Наші фахівці оперативно зможуть Вам надати усну консультацію або підготувати детальний письмовий правовий висновок, що допоможе Вам прийняти виважене рішення у Вашій ситуації.

Нагадаємо, в ніч на неділю 17 липня одному з скандальних забудовників Києва Печерським судом столиці було обрано запобіжний захід у вигляді арешту на 2 місяці з можливістю звільнення під заставу у розмірі 14 млн. грн.

Ви впевнені у тому, що з Вами співпраціює перевірений забудовник? Як перевірити забудовника в Києві? Ми знаємо відповіді на ці питання і готові ними з Вами поділитись.


Адреса:

Київ, вул. Михайлівська 21

vlad.molodid@gmail.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

vlad.molodid@gmail.com