15/03/2016 Домоглись стягнення страхової виплати по ДТП та витрат на правову допомогу зі Страхової компанії "Київ Ре"

 ›   ›  15/03/2016 Домоглись стягнення страхової виплати по ДТП та витрат на правову допомогу зі Страхової компанії "Київ Ре"

Голосіївський районний суд м. Києва 14 березня 2016 року виніс Ухвалу, якою провадження у справі, ініційованій в інтересах клієнта нашої фірми було закрито у зв'язку з повним погашенням Страховою компанією "Київ Ре"заборгованості по страховій виплаті.

Однак, щоб домоготись такго погашення нам довелось "попотіти" в грудні минулого року і в єдиному засіданні по справі. Двічі відомовляючи клієнту у задоволенні претензій, після подочі до суду позову, Страхова компанія всеж вивісила білий прапор і декількома траншами погасила заборгованість перед своїм і нашим клієнтом у повному обсязі.

У результаті таких дій Страхової компанії юристами "Юридичної фірми "Молодід і Партнери" було підготовано заяву про зменшення позовних вимог, редакція котрого, тим не менш, дозволяла нашому клієнту сподіватись на стягнення витрат на правову допомогу. Розрахунок власника фірми Владислава Молодіда виявився вірним і суд вказав в Ухвалі на обов'язок Страхової компанії "Київ Ре" відшкодувати клієнту нашої фірми затрати на роботу юристів. Таким чином абсолютно всі вимоги позивача у даній справі (нашого клієнта) були задоволені.

Вітаємо старшого юриста і власника фірми Владислава Молодід та юриста Михайла Мацалака з блискучою технічною і стратегічною перемогою. За три з малим місяці їм вдалося "здобути" для клієнта страхову виплату, на котру той сподівався ще з 2014 року, коли відбулось ДТП.


Адреса:

Київ, вул. Михайлівська 21

vlad.molodid@gmail.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

vlad.molodid@gmail.com