06/11/2015 Запущено корпоративний сайт Molodid & Partners, Law firm!

 ›   ›  06/11/2015 Запущено корпоративний сайт Molodid & Partners, Law firm!

Шановні клієнти, колеги, партнери!

Ми з радістю повідомляємо Вам про відкриття корпоративного сайту Юридичної фірми "Молодід і Партнери" (Molodid & Partners, Law firm)! На сторінках сайту www.molodid.com Ви зможете дізнатись багато актуальної інформації про нашу фірму, послуги, яки ми надаємо, тарифну політику. Також сайт буде цікавий тим, хто відслідковує гарячі  юридичні новини зі світу українського бізнесу.

Відтепер замовлення послуг нашої фірми стане не лише легким і зручним, але й цікавим та пізнавальним процесом. Наповнюючи розділи нашого сайту, ми намагалися передати суть вузькоспеціалізованих юридичних послуг максимально просто та доступно.

Зверніть увагу, наші пакетні пропозиції у сфері реєстрації та облуговування бізнесу, громадських організацій, розміщені на сайті є унікальними і на момент запуску сайту не мають аналогів на ринку юридичних послуг Києва.

Пам'ятайте, ми завжди готові допомагати Вам і Вашому бізнесу зростати та боронити власні права та інтереси. Що б не сталось, ми - Ваш надійний помічник та консультант у світі законів та документів.


з повагою,

команда Molodid & Partners, Law firm.


Адреса:

Київ, вул. Михайлівська 21

vlad.molodid@gmail.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

vlad.molodid@gmail.com