11/04/2016 Успішно захистили інтереси ПП "Агрофірма "Ставиське" в Апеляційному суді Чернігівської області

 ›   ›  11/04/2016 Успішно захистили інтереси ПП "Агрофірма "Ставиське" в Апеляційному суді Чернігівської області

Яскравий представник агробізнесу Чернігівської області Агрофірма "Ставиське" звернувся за допомогою до Юридичної фірми "Молодід і Партнери" вже після того, як зусилля місцевих юристів по представництву його інтересів зазнали фіаско в суді 1 інстанції.

Нами були оперативно підготовані процесуальні документи для належного захисту інтересів клієнта в апеляційному суді, здійснено ряд відряджень до Чернігова для участі в судових засіданнях. Пристрасті вирували неабияк, тож перед кожним засіданням нам доводилось подавати письмові пояснення у справі з метою уникнення перекручувань фактів з боку позивача.

Найважче було переломити хід справи у першому засіданні в апеляційній інстанції (колегія хотіла, не особливо вдаючись у подробиці, підтримати рішення місцевого суду). Однак протягом 5 судових засідань ми знайшли необхідні аргументи і змогли достукатись до вищого ешелону чернігівської Феміди.

В результаті натхненної роботи наших юристів 12.03.2016 р. Апеляційний суд Чернігівської області скасував рішення суду 1 інстанції і повністю задовольнив вимоги апеляційної скарги нашого клієнта. Ми довго не публікували цю новину, бажаючи на власні очі переконатись у тому, що повний текст рішення задовольнить всі побажання агрофірми.

Вітаємо юристів нашої фірми Владислава Молодіда та Михайла Мацалака з черговою перемогою, а клієнта - з успішним завершенням судового процесу!


Адреса:

Київ, вул. Михайлівська 21

vlad.molodid@gmail.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

vlad.molodid@gmail.com