17/10/2018 Молодід і Партнери : хто ми?

 ›   ›  17/10/2018 Молодід і Партнери : хто ми?

Юридична фірма “Молодід і Партнери” була заснована у 2015 році практикуючим юристом Владиславом Молодідом.

Влад у 2011 - 2015 р.р. пройшов шлях від помічника юриста до керівника практики юридичної фірми, але вирішив не зупинятись на цьому, започаткувавши власну справу.

Все почалось з самостійної роботи, невеличкого офісу в промисловій зоні на Видубичах і кількох контрактів на юридичне абонентське обслуговування з корпоративними клієнтами, керівництво котрих знало Влада давно. Перелік підприємств на абонентському обслуговуванні фірми поступово зростав, “сарафанне радіо” дозволяло новоствореному бізнесу розвиватись.

Співпраця фірми з клієнтами виявилась  настільки плідною та продуктивною, що вже в перший рік роботи ми змогли відкрити офіс в одному з Бізнес-центрів Святошинського р-ну Києва, до команди долучився ще один молодий юрист, а Влад був визнаний “Молодим правником року 2015” у номінації “юрисконсульт” за версією Мінюстиції України.

У період з 2015 по 2018 рік багаторазово змінювався склад працівників фірми, ми шукали формулу роботи з найвищою продуктивністю, нішу, в якій мали б найвищу експертність та могли б запропонувати клієнту найкращі умови співпраці.

Станом на 2018 рік основними послугами фірми є:

  • реєстрація ФОП (фізичних осіб-підприємців) ;
  • реєстрація ТОВ (товариств з обмеженою відповідальністю);
  • реєстрація  ГО (громадських організацій);
  • абонентське юридичне обслуговування бізнесу (ФОП/ТОВ/груп компаній);
  • реєстраційні дії для ТОВ , ФОП, ГО та ГС (зміни місцезнаходження, КВЕД, розміру статутного капіталу, складу учасників, керівних органів, найменування та ін.);
  • приведення установчих документів юридичних осіб у відповідність до вимог законодавства станом на дату звернення;
  • персональні юридичні консультації населенню у сферах придбання нерухомості, сімейного права, з боргових, корпоративних та інших питань.

Закон України “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю”, що набрав чинності 17 червня 2018 року дав новий поштовх розвитку нашої фірми.

З прийняттям цього Закону сотні тисяч українських підприємств, зареєстрованих в формі ТОВ постали перед викликом приведення своєї діяльності у відповідність до нового Закону.

Законодавець чітко окреслив період, протягом якого учасники ТОВ мають привести справи своїх компаній у відповідність до нового Закону - з 17.06.2018 р. по 17.06.2019 р. Літо 2018 року ознаменувалось для нас шквалом замовлень щодо приведення установчих документів, і взагалі справ ТОВ, у відповідність до нового законодавства.

З метою оптимізації роботи фірми та для зручності наших клієнтів, ми прийняли рішення відкрити новий офіс “Юридичної фірми “Молодід і Партнери” у самому серці столиці України - біля Майдану Незалежності, на вул. Михайлівській, 21, в безпосередній близькості до офісу нашого нотаріуса-партнера.

Розташування офісу в центрі міста дозволить Вам швидко дістатись до нас з будь-якої точки Києва та передмість, а безпосередня близькість розташування нашого офісу  до офісу нотаріуса-партнера дозволить нам зручно і оперативно надати Вам комплексні послуги у форматі “під ключ”.

Відтепер клієнти нашої фірми зможуть обговорити свій запит з юристами нашої фірми, видати необхідні довіреності або засвідчити необхідні документи у нотаріуса, не витрачаючи час на поїздки Києвом від юриста до нотаріуса і навпаки. Делегуйте нам займатись Вашими справами, не витрачаючи зайвий час!

Дізнайтесь про нас більше на сторінках сайту molodid.com

Надішліть свій запит на корпоративну пошту: chief.mplawyers@molodid.com

Зверніться з Вашою проблемою до нашого керуючого партнера Влада Молодіда напряму:

vlad.molodid@gmail.com , 097 156 1929 (+ Viber)

Ми працюємо для Вас з задоволенням :)


Адреса:

Київ, вул. Михайлівська 21

vlad.molodid@gmail.com

Телефони:

+38 (097) 156 19 29

vlad.molodid@gmail.com